Güncel Adresimiz: www.190turkbet.com
19:00
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
Spor Smart
TRT Spor
beIN Sports 3
S Sports 2
Eurosport 1
Eurosport 2
Reklam
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
28 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
Beşiktaş
Günün maçı19:00 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Beşiktaş
Giresunspor
Giresunspor
Juventus
Günün maçı20:00 / Futbol
S Sports 2 - Serie A
Juventus
Atalanta
Atalanta
SE Palmeiras SP
Günün maçı23:00 / Futbol
S Sports 1 - Libertadores Kupası Final
SE Palmeiras SP
CR Flamengo RJ
CR Flamengo RJ
FC Famalicao
18:30 / Futbol
Sport TV1 - Premier Lig
FC Famalicao
Portimonense
Portimonense
NAC Breda
18:30 / Futbol
Fox Sports 1 - Hollanda 1. Ligi
NAC Breda
Helmond Sport
Helmond Sport
Lille
19:00 / Futbol
beIN Sports 3 - Ligue 1
Lille
Nantes
Nantes
Samsunspor
19:00 / Futbol
TRT Spor - TFF 1. Lig
Samsunspor
Adanaspor
Adanaspor
Bayern Münih
20:30 / Futbol
beIN Sports 2 - Bundesliga
Bayern Münih
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
Brighton
20:30 / Futbol
S Sports 1 - Premier Lig
Brighton
Leeds United
Leeds United
Mallorca
20:30 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Mallorca
Getafe
Getafe
Fortuna Sittard
20:45 / Futbol
Fox Sports 2 - Eredivisie
Fortuna Sittard
Groningen
Groningen
Arouca
21:00 / Futbol
Sport TV3 - Premier Lig
Arouca
Boavista FC
Boavista FC
PEC Zwolle
22:00 / Futbol
Fox Sports 1 - Eredivisie
PEC Zwolle
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
Montpellier Handball
22:00 / Hentbol
beIN Sports 4 - LNH Yıldızlar Ligi
Montpellier Handball
Usam Nimes Gard
Usam Nimes Gard
Holstein Kiel
22:30 / Futbol
beIN Sports 3 - 2. Bundesliga
Holstein Kiel
Werder Bremen
Werder Bremen
Venezia FC
22:45 / Futbol
S Sports 2 - Serie A
Venezia FC
Inter
Inter
Royal Charleroi
22:45 / Futbol
Tivibu Spor 2 - Pro Lig
Royal Charleroi
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
Nice
23:00 / Futbol
beIN Sports 2 - Ligue 1
Nice
Metz
Metz
Villarreal
23:00 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Villarreal
Barcelona
Barcelona
Willem II
23:00 / Futbol
Fox Sports 2 - Eredivisie
Willem II
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
Belenenses
23:30 / Futbol
Sport TV1 - Premier Lig
Belenenses
Benfica
Benfica
Oregon
23:30 / Amerikan Futbolu
Fox Sports 4 - NFL
Oregon
Oregon State
Oregon State
Philadelphie 76ers
02:10 / Basketbol
S Sports 1 - NBA
Philadelphie 76ers
Minnesota Timberwolves
Minnesota Timberwolves
Florida Panthers
02:10 / Buz Hokeyi
Fox Sports 2 - NHL
Florida Panthers
Seattle Kraken
Seattle Kraken
Vegas Golden Knights
03:10 / Buz Hokeyi
Sport TV5 - NHL
Vegas Golden Knights
Edmonton Oilers
Edmonton Oilers
Oklahoma State
03:30 / Amerikan Futbolu
Fox Sports 4 - NFL
Oklahoma State
Oklahoma
Oklahoma
Atlanta Hawks
03:40 / Basketbol
NBA TV - NBA
Atlanta Hawks
New York Knicks
New York Knicks
Utah Jazz
05:10 / Basketbol
Fox Sports 1 - NBA
Utah Jazz
New Orleans Pelicans
New Orleans Pelicans
Reklam
Beşiktaş
Beşiktaş
-
Giresunspor
Süper Lig / 14. Hafta
19:00 / beIN Sports 1
Giresunspor
Juventus
Juventus
-
Atalanta
Serie A / 14. Hafta
20:00 / S Sports 2
Atalanta
SE Palmeiras SP
SE Palmeiras SP
-
CR Flamengo RJ
Libertadores Kupası, Eleme Turu / 1. Hafta
23:00 / S Sports 1
CR Flamengo RJ
FC Famalicao
FC Famalicao
-
Portimonense
Premier Lig / 12. Hafta
18:30 / Sport TV1
Portimonense
NAC Breda
NAC Breda
-
Helmond Sport
Hollanda 1. Ligi / 17. Hafta
18:30 / Fox Sports 1
Helmond Sport
Lille
Lille
-
Nantes
Ligue 1 / 15. Hafta
19:00 / beIN Sports 3
Nantes
Samsunspor
Samsunspor
-
Adanaspor
1. Lig / 14. Hafta
19:00 / TRT Spor
Adanaspor
Bayern Münih
Bayern Münih
-
Arminia Bielefeld
Bundesliga / 13. Hafta
20:30 / beIN Sports 2
Arminia Bielefeld
Brighton
Brighton
-
Leeds United
Premier Lig / 13. Hafta
20:30 / S Sports 1
Leeds United
Mallorca
Mallorca
-
Getafe
LaLiga / 15. Hafta
20:30 / Spor Smart
Getafe
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
-
Groningen
Eredivisie / 14. Hafta
20:45 / Fox Sports 2
Groningen
Arouca
Arouca
-
Boavista FC
Premier Lig / 12. Hafta
21:00 / Sport TV3
Boavista FC
PEC Zwolle
PEC Zwolle
-
RKC Waalwijk
Eredivisie / 14. Hafta
22:00 / Fox Sports 1
RKC Waalwijk
Montpellier Handball
Montpellier Handball
-
Usam Nimes Gard
LNH Yıldızlar Ligi / 11. Hafta
22:00 / beIN Sports 4
Usam Nimes Gard
Holstein Kiel
Holstein Kiel
-
Werder Bremen
2. Bundesliga / 15. Hafta
22:30 / beIN Sports 3
Werder Bremen
Venezia FC
Venezia FC
-
Inter
Serie A / 14. Hafta
22:45 / S Sports 2
Inter
Royal Charleroi
Royal Charleroi
-
RSC Anderlecht
Pro Lig / 16. Hafta
22:45 / Tivibu Spor 2
RSC Anderlecht
Nice
Nice
-
Metz
Ligue 1 / 15. Hafta
23:00 / beIN Sports 2
Metz
Villarreal
Villarreal
-
Barcelona
LaLiga / 15. Hafta
23:00 / Spor Smart
Barcelona
Willem II
Willem II
-
Go Ahead Eagles
Eredivisie / 14. Hafta
23:00 / Fox Sports 2
Go Ahead Eagles
Belenenses
Belenenses
-
Benfica
Premier Lig / 12. Hafta
23:30 / Sport TV1
Benfica
Philadelphie 76ers
Philadelphie 76ers
-
Minnesota Timberwolves
NBA / . Hafta
02:10 / S Sports 1
Minnesota Timberwolves
Florida Panthers
Florida Panthers
-
Seattle Kraken
NHL / . Hafta
02:10 / Fox Sports 2
Seattle Kraken
Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights
-
Edmonton Oilers
NHL / . Hafta
03:10 / Sport TV5
Edmonton Oilers
Atlanta Hawks
Atlanta Hawks
-
New York Knicks
NBA / . Hafta
03:40 / NBA TV
New York Knicks
Utah Jazz
Utah Jazz
-
New Orleans Pelicans
NBA / . Hafta
05:10 / Fox Sports 1
New Orleans Pelicans
TRT 1 Live-Watch
TRT 1 Live-Watch
Avusturya vs Kuzey Makedonya Maçı Canlı İzle 13 Haziran 2021
Avusturya vs Kuzey Makedonya Maçı Canlı İzle 13 Haziran 2021
Belçika vs Rusya Maçı Canlı İzle 12 Haziran 2021
Belçika vs Rusya Maçı Canlı İzle 12 Haziran 2021